Author: f***2
Date:
Review: Soooo in love with this amazing product
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 39kr
Three unique shades make up this super sweet lippie! Our chocolate scented Cocoa Yum Lip Balm will satisfy any sweet tooth while the cocoa seed butter and sodium hyaluronate moisturize for luscious cocoa lips.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Gluten-Free |
| Color | Multicolor |
| Benefits | Moisturizing |
| Texture | Balm |
| Type | Lip Balms |
| Height | 7.8 cm |
| Length | 2.7 cm |
| Net Weight | 3.8 g |
| Width | 2.7 cm |
| SKU | sb2207197150684670 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 4417892 people said the quality is very good!
Author: f***2
Date:
Review: Soooo in love with this amazing product
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: s***2
Date:
Review: This I purchase everytime I order as my sister loves this lip balm and I do also, packaging is also so cute !
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: d***z
Date:
Review: lovely lip balm nice flavour
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: j***a
Date:
Review: it's soooo good I like that very much
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.